Чернигов, Черкассы, Черновцы, Хмельницкий +38 (050) 657-51-58 +38 (096) 420-01-58

В Очакові пройшов 14-й спортивно-терапевтичний табір Міжнародної Антинаркотичної Асоціації

1В Очакові пройшов 14-й спортивно-терапевтичний табір Міжнародної Антинаркотичної АсоціаціМісце визначають люди. Сьогодні я розкажу вам про людей, які собою створили XIV Всеукраїнський антинаркотичний табір. Частина друга "Зміст".

Команда. Здається, вони тиждень не спали, щоб ця велетенська машина  працювала. Близько 30 людей щосекунди дбали про кожну дрібничку від трансферу до наповнення терапевтичних груп. Всі члени команди залежні, які вже багато років живуть тверезим життям, допомагають іншим знайти цей шлях і мотивують втриматись на ньому. Моє окреме спасибі дівчаткам, що, майже цілодобово, варили каву. Без вас я б тиждень не протягнула!

Гості. Спортсмени, політики,  музиканти, актори, співаки, справжній ілюзіоніст, психологи, священник, арт-терапевти, коміки і дівчинка, що може впоратись з будь-яким вогнем. Всі ці люди віддавали свій талант, енергію та натхнення реабілітантам. В перервах між групами та виступами я чула від гостей: "Які ж вони круті", "Я давно не отримувала таких емоцій від виступу", "У вас тут таааааака атмосфера". Але найцінніше в цій історії це коли до Антон Белаш підходить хтось з хлопців, тисне руку і говорить: "Брат, ти читаєш про моє життя, спасибі". І захоплення в очах коли вони фоткаються з Roman Golovashchenko. А в розмові за вечерею: "Я ж колись займався спортом,  скільки ж часу я втратив дарма". 

МААмки. Абсолютно унікальне явище. Це об'єднання батьків одужуючих, які підтримують своїх дітей. Вони не ховаються від проблеми і не ховають її в собі,  вони не стидаються своїх дітей і готові допомагати іншим. Дорогою на арт-терапію я почула: "Я щаслива, що мій син залишився в команді МАА. Він здоровий, тверезий, постійно розвивається. В будь-якому іншому місці він би давно загинув." А ще вони неймовірно відкриті до всього нового,  чого лише була варта їх морська володарка на рожевому фламінго в День Нептуна! 

Реабіланти. Все що відбувалося на таборі було про них і для них. Одна з головних цілей табору - дати мотивацію, для подальшого одужання і тверезого життя. І от коли під кінець табору чуєш "Я не хотів їхати в табір, а тепер мрію ще тиждень провести тут", або "Я постійно думала, як пояснити знайомим, де я так довго була, а після групи з Sergey Kolyadenko я усвідомила, всім глибокого байдуже, а от моє здоров'я і тверезість дійсно важливі", розумієш все, що було тут - недарма. 

Ніхто не повертається з мандрівки таким,  яким він був раніше. Я теж повернулась іншою, бо поряд з радістю, щирістю, посмішками там постійно були історії сповнені болю, скалічені долі, понівечені душі. Минув вже тиждень від закриття, а мені так щемко на серці від цих спогадів. В такі миті чіткіше усвідомлюєш, навіщо вже четвертий рік замальовуєш наркорекламу, чому допомагаєш боротись з бездумним легалайзом, і те, що ти на своєму місці поряд зі своїми людьми. Байдуже, що роботи з кожним днем більше. Ми впораємось. 

P. S. І ще трохи підслуханого. Розмова між двома чоловіками:

- Брат, ти залишаєшся волонтером?

- Так, залишаюсь! 

- Тільки не сходь. Тільки не сходь. 

Отак вони і стояли потискаючи руки, впершись лобами один в одного, з очима повними сліз. 

Якщо Ви читаєте і не до кінця розумієте про що йде мова, то частина перша "Форма" тут: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1428614280678027&id=100005884052146

#МАА 

#Українавільнавіднаркотиків 

#Дніпромістотверезогожиття

Міжнародна Антинаркотична Асоціація

Міжнародна Антинаркотична Асоціація створена з метою профілактики наркоманії та пропаганди здорового способу життя. Об’єднання засноване на принципах добровільності та рівності.

Бесплатная консультация

+38 (050) 657-51-58

Новости МАА

Ювілейний 15-й й спортивно-терапевтичний табір Міжнародної Антинаркотичної Асоціації

Ювілейний 15-й й спортивно-терапевтичний табір Міжнародної Антинаркотичної Асоціації


Ювілейний 15-й спортивно-терапевтичний табір, організований Міжнародною Антинаркотичною Асоціацією, зібрав цього року рекордну кількість учасників – понад 700.

Чернігівська філія МАА взяла участь в акціі  «Розфарбуємо дитинство любов’ю»

Чернігівська філія МАА взяла участь в акціі «Розфарбуємо дитинство любов’ю»


Усі ми родом з дитинства. Можливо, звучить банально, але сказано дуже влучно. Справді, корені багатьох наших перемог і, на жаль, невдач часто формуються ще в юні роки, в сім’ї.

10 травня МАА разом із Народним Депутатом Сергієм Гривко організували прибирання території лісу

10 травня МАА разом із Народним Депутатом Сергієм Гривко організували прибирання території лісу


10 травня разом із Народним Депутатом Сергієм Гривко та ЗЕ Молодіжкою зробили добру справу, а саме разом ми організували прибирання території лісу.

все новости

Полезные статьи

Виды синтетических наркотиков, последствия приема и лечение зависимости

Виды синтетических наркотиков, последствия приема и лечение зависимости


Синтетические наркотики - это определённый вид наркотиков, который получен искусственным путём. Психотропные вещества, вызывают психологическую и физическую зависимость после двух разового употребления. Их применение обширно.  

Какой вред от спайсов?

Какой вред от спайсов?


Сегодня у молодого поколения большой популярностью пользуется процедура курения особых смесей – спайсов. Спайсы считаются более демократичным по цене аналогом марихуаны.  

Признаки употребления наркотиков

Признаки употребления наркотиков


Признаки употребления конкретных наркотиков, т.е. что происходит с наркоманом в результате приема того или другого наркотика. Не хочется говорить о том, что если Вы находите у человека - иглы, шприцы, зеленую траву похожую на укроп и т.п. предметы, либо видите следы от инъекций, Вам самим должно быть понятно, что это значит.

еще статьи