Чернигов, Черкассы, Черновцы, Хмельницкий +38 (050) 657-51-58 +38 (096) 420-01-58

7 грудня 2018 року завершився черговий семінар-тренінг з особливостей адиктивної поведінки

7 грудня 2018 року завершився черговий семінар-тренінг з особливостей адиктивної поведінки7 грудня 2018 року на базі Київської філії Міжнародної Антинаркотичної Ассоціції завершився черговий семінар-тренінг з особливостей адиктивної поведінки.

Учасники проекту отримали можливість не тільки спостерігати за роботою тренерів, а й брати активну участь в групових процесах, де вони практично змогли застосовувати засвоєнні теоретичні знання.

Такі тренінги мають важливе значення, як для кожного окремого фахівця, так і для усієї Організації, адже щодня у своїй діяльності співробітники МАА зіштовхуються з небезпечною хворобою хімічної залежності, та мають бути максимально компетентними та проінформованими щодо новітніх сучасних комплексних методів у галузі лікування та психосоціальної корекції. Наприкінці навчального тренінгу була проведена атестація випускників дипломованими фахівцями-адиктологами.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
previous arrow
next arrow
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
previous arrow
next arrow
Shadow


З метою подальшого підвищення рівня та ефективності надання психологічних послуг Асоціація і надалі планує проводити подібні освітні заходи.

НЕЗАЛЕЖНІЙ КРАЇНІ-НЕЗАЛЕЖНУ МОЛОДЬ

Міжнародна Антинаркотична Асоціація

Міжнародна Антинаркотична Асоціація створена з метою профілактики наркоманії та пропаганди здорового способу життя. Об’єднання засноване на принципах добровільності та рівності.

Бесплатная консультация

+38 (050) 657-51-58

Новости МАА

Ювілейний 15-й й спортивно-терапевтичний табір Міжнародної Антинаркотичної Асоціації

Ювілейний 15-й й спортивно-терапевтичний табір Міжнародної Антинаркотичної Асоціації


Ювілейний 15-й спортивно-терапевтичний табір, організований Міжнародною Антинаркотичною Асоціацією, зібрав цього року рекордну кількість учасників – понад 700.

Чернігівська філія МАА взяла участь в акціі  «Розфарбуємо дитинство любов’ю»

Чернігівська філія МАА взяла участь в акціі «Розфарбуємо дитинство любов’ю»


Усі ми родом з дитинства. Можливо, звучить банально, але сказано дуже влучно. Справді, корені багатьох наших перемог і, на жаль, невдач часто формуються ще в юні роки, в сім’ї.

10 травня МАА разом із Народним Депутатом Сергієм Гривко організували прибирання території лісу

10 травня МАА разом із Народним Депутатом Сергієм Гривко організували прибирання території лісу


10 травня разом із Народним Депутатом Сергієм Гривко та ЗЕ Молодіжкою зробили добру справу, а саме разом ми організували прибирання території лісу.

все новости

Полезные статьи

Наркотик фен – энергия, которая приводит к смерти

Наркотик фен – энергия, которая приводит к смерти


Амфетамин или фен – это наркотическое вещество, которое используют люди уже не один десяток лет во всем мире. Зачастую его жертвами становятся подростки и молодежь. Среди употребляющих амфетамин не только дети из неблагополучных семей, но и успешная молодежь: студенты, молодые специалисты. Его прием дает иллюзорное ощущение прилива сил и энергии. Поэтому многие употребляют его, чтобы успеть сделать задуманное. Вот здесь и кроется вся опасность.Они просто становятся наркозависимыми от амфетамина и не замечают, как теряют все, что сумели достичь.

Причины развития алкоголизма

Причины развития алкоголизма


Если задать вопрос человеку, страдающему алкоголизмом, почему он пришел к такому плачевному состоянию, то он не сможет дать на него четкий ответ.  

Диета и питание при выводе из запоя

Диета и питание при выводе из запоя


Вывод из запоя это серьезный стресс для организма, принудительное прерывание длительного состояния, которое оказывает негативное влияние на физиологию. Кроме вреда, который наносит алкоголь, все системы поддаются дополнительному давлению, и человек нуждается в определенной помощи для улучшения ситуации.

еще статьи