Переключить язык:    

Лікування алкоголізму в Чернівцях

Лікування алкоголізму в Чернівцях

«Міжнародна Антинаркотична Асоціація» здійснює лікування алкогоізма в Чернівцях впродовж багатьох років. Зателефонуйте нам, наші фахівці проведуть курс лікування і направлять вашого близького на реабілітацію.

Алкогольна залежність є серйозним хронічним захворюванням, тому для одужання потрібно дуже тривале та дбайливе лікування. Алкоголізм завдає величезної шкоди всьому організму людини. У нього виникають різні захворювання внутрішніх органів, психічні розлади. Наш наркологічний центр пропонує ефективне лікування для тих, хто потрапив в залежность від алкоголю.
 

Міжнародна Антинаркотична Асоціація працює офіційно

Международная Антинаркотическая Ассоциация работает официально

 
У своїй роботі ми застосовуємо тільки ефективні методи по зняттю фізичної залежності від алкоголю. Після курсу лікування направимо вашого родича в реабілітаційний центр. Якщо ваша сім'я зіткнулася з проблемою алкогольної залежності, зателефонуйте зараз в наш наркологічний центр!

Бесплатная консультация

+38 (050) 657-51-58

Лікування алкоголізму в стаціонарі

Звернувшись в наш наркологічний центр в місті Чернівці, ваш родич або Ви позбудетеся від алкоголізму раз і назавжди!
 
Перший етап лікування - медикаментозна терапія в нашому стаціонарі. Ми проведемо всі необхідні процедури, які позбавлять залежного від патологічної тяги до вживання алкоголю, яка сформувалася на рівні фізіології. А також відновимо нормальну роботу всіх систем його організму.
 
Наш наркологічний центр застосовує такі методи, як зняття ломки, абстинентного синдрому, процедуру детоксикації, кодування.
 
Кодування від алкоголізму проводиться тільки самими кваліфікованими наркологами нашого центру. В ході терапії застосовуються дієві ліки, а також новітнє обладнання. Лікування проводиться анонімно, всі дані про наших пацієнтів є конфіденційною інформацією.
 

Програма реабілітації після алкоголізму

Після проходження медикаментозного лікування, в ході реабілітації Вам будуть надавати допомогу професійні психологи та психотерапевти. Ви позбудетеся від психологічного потягу до алкоголю, навчитеся жити по-новому.
 
Зателефонуйте нам прямо зараз! Ми допоможемо Вам. Залежність і потреба в постійному вживанні алкоголю назавжди залишаться у Вашому минулому. Попереду - тільки здорове життя!
 

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна
 

Отзывы пациентов

 

Возникли вопросы - звоните!

+38 (050) 657-51-58


Международная Антинаркотическая Ассоциация
© 2012 - 2020 Все права защищены.
При копировании материалов сайта ссылка на lczm.org обязательна.