Международная Антинаркотическая Ассоциация

Рассчитать стоимость лечения

Бесплатная консультация по телефонам:
+38 050 657-51-58
+38 096 420-01-58
+38 063 810-52-35

Промо фото (шапка)

Переключить язык: Русский язык Украинский язык
 
Рейтинг:   / 8
ПлохоОтлично 

Лікування наркоманії в Хмельницькому

Лікування наркоманії в ХмельницькомуНаркотична залежність - це проблема не тільки хворого, але і його близьких. Лікування наркоманії в Хмельницькому за складністю можна порівняти з онкологічним захворюванням. Пацієнт потребує постійного пошуку нових методів лікування, щоб знайти оптимально ефективний варіант. Це єдиний спосіб, який дозволить пацієнту почати нове життя.

Ви не впораєтеся самостійно

Зазвичай в наркологічний центр м. Хмельницький йдуть люди, які вже випробували домашні методи боротьби з недугою. Багато замість того, щоб звернутися за допомогою до фахівців, намагаються самостійно вирватися з цієї ями. Вони думають, що можуть побороти залежність за допомогою сили волі, лісових трав і умовлянь батьків. Всі ці способи так само дієві, як і лікування перелому подорожником. Ніхто не говорить, що трави шкідливі. Небезпечно лише зволікання.

Бесплатная первичная консультация

 
Возникли вопросы, звоните:
 

Ваш правильный выбор — это возможность получить качественное лечение!
Узнать стоимость лечения  

Кожен спосіб, який не призначений для лікування, руйнує впевненість в успіху. Дуже багато людей розчарувалися в недієвих способах. Тому вони більше не хочуть шукати ключ до свого звільнення від цієї недуги.

Кому жити?

Час працює проти наркоманів. Чим довше залежні думають, що впораються самі, тим вони ближче до могили. Ніхто не знає, коли саме трапиться передозування. Не існує наркоманів, які зав'язали без сторонньої допомоги. За статистикою, залежний доживає до 30 років. Якщо ваш родич хворий, ви можете вплинути на тривалість і якість його життя. Зверніться в МАА за допомогою.

Навіщо потрібна реабілітація?

Фахівцями МАА була розроблена програма реабілітації 12 кроків. Вона працює. Крім дієвого лікування, система мотивує пацієнта регулярно працювати над собою.

Побудована нашими фахівцями програма реабілітації 12 кроків грунтується на тому, що залежний повертається до тверезого життя, і вчиться створювати нові звички, по здоровим принципам. В ході проходження програми пацієнт відновлює духовну, міжособистісну, психологічну і фізіологічну складові життя.

Після того, як людина тривалий період часу вживала заборонені препарати, йому потрібно не тільки кодування від наркоманії, а й довга робота по зміні його способу мислення, прищеплення йому позитивних людських якостей.

Переваги лікування в реабілітаційному центрі МАА

Після проходження реабілітації в ценрі Мїжнародної Антинаркотичної Асоціації, вісім з десяти наркоманів назавжди прощаються з пагубною залежністю. Такий показник - результат праці не тільки психологів і наркологів, а й самих пацієнтів. Наркомани активно працюють над собою під чуйним керівництвом співробітників реабілітаційного центру МАА.

Групове лікування хвороби дозволяє залежному зрозуміти, що не тільки він зіткнувся з цією проблемою. Він бачить, як інші пацієнти справляються з недугою. Наркоман на практиці розуміє, що вихід є, і реабілітація після наркоманії можлива. Головне - докласти достатню кількість зусиль, і не опускати руки після перших невдач.

У реабілітаційному центрі не тільки знімають абстинентний синдром і полегшують страждання хворого на наркоманію. Тут забезпечують фізичної і психологічної підтримкою. Головне - в клініці дають надію на тверезе життя. Наркоман не може лікуватися вдома, оскільки там він все ще знаходиться під впливом суспільства, друзів, проблем, стресів, які підштовхують до зриву.

У нашому реабілітаційному центрі перш, ніж повернутися в колишню середу, людина знаходить нові звички і цілі. І тільки після цього він знову стає повноцінним членом суспільства. Якщо залишилися питання, дзвоніть нам прямо зараз!

Лікування наркоманії в Хмельницькому - 5.0 out of 5 based on 8 votes

Отзывы пациентов

 

посмотреть все отзывы   

Рассчитать стоимость лечения