Переключить язык:    

Лікування наркоманії в Хмельницькому

Лікування наркоманії в ХмельницькомуНаркотична залежність - це проблема не тільки хворого, але і його близьких. Лікування наркоманії в Хмельницькому за складністю можна порівняти з онкологічним захворюванням. Пацієнт потребує постійного пошуку нових методів лікування, щоб знайти оптимально ефективний варіант. Це єдиний спосіб, який дозволить пацієнту почати нове життя.

Ви не впораєтеся самостійно

Зазвичай в наркологічний центр м. Хмельницький йдуть люди, які вже випробували домашні методи боротьби з недугою. Багато замість того, щоб звернутися за допомогою до фахівців, намагаються самостійно вирватися з цієї ями. Вони думають, що можуть побороти залежність за допомогою сили волі, лісових трав і умовлянь батьків. Всі ці способи так само дієві, як і лікування перелому подорожником. Ніхто не говорить, що трави шкідливі. Небезпечно лише зволікання.

 
Виникли питання, телефонуйте:
 
безкоштовна первинна консультація

Ваш правильний вибір - це можливість отримати якісне лікування!
 

Кожен спосіб, який не призначений для лікування, руйнує впевненість в успіху. Дуже багато людей розчарувалися в недієвих способах. Тому вони більше не хочуть шукати ключ до свого звільнення від цієї недуги.

Кому жити?

Час працює проти наркоманів. Чим довше залежні думають, що впораються самі, тим вони ближче до могили. Ніхто не знає, коли саме трапиться передозування. Не існує наркоманів, які зав'язали без сторонньої допомоги. За статистикою, залежний доживає до 30 років. Якщо ваш родич хворий, ви можете вплинути на тривалість і якість його життя. Зверніться в МАА за допомогою.

Навіщо потрібна реабілітація?

Фахівцями МАА була розроблена програма реабілітації 12 кроків. Вона працює. Крім дієвого лікування, система мотивує пацієнта регулярно працювати над собою.

Побудована нашими фахівцями програма реабілітації 12 кроків грунтується на тому, що залежний повертається до тверезого життя, і вчиться створювати нові звички, по здоровим принципам. В ході проходження програми пацієнт відновлює духовну, міжособистісну, психологічну і фізіологічну складові життя.

Після того, як людина тривалий період часу вживала заборонені препарати, йому потрібно не тільки кодування від наркоманії, а й довга робота по зміні його способу мислення, прищеплення йому позитивних людських якостей.

Переваги лікування в реабілітаційному центрі МАА

Після проходження реабілітації в ценрі Мїжнародної Антинаркотичної Асоціації, вісім з десяти наркоманів назавжди прощаються з пагубною залежністю. Такий показник - результат праці не тільки психологів і наркологів, а й самих пацієнтів. Наркомани активно працюють над собою під чуйним керівництвом співробітників реабілітаційного центру МАА.

Групове лікування хвороби дозволяє залежному зрозуміти, що не тільки він зіткнувся з цією проблемою. Він бачить, як інші пацієнти справляються з недугою. Наркоман на практиці розуміє, що вихід є, і реабілітація після наркоманії можлива. Головне - докласти достатню кількість зусиль, і не опускати руки після перших невдач.

У реабілітаційному центрі не тільки знімають абстинентний синдром і полегшують страждання хворого на наркоманію. Тут забезпечують фізичної і психологічної підтримкою. Головне - в клініці дають надію на тверезе життя. Наркоман не може лікуватися вдома, оскільки там він все ще знаходиться під впливом суспільства, друзів, проблем, стресів, які підштовхують до зриву.

У нашому реабілітаційному центрі перш, ніж повернутися в колишню середу, людина знаходить нові звички і цілі. І тільки після цього він знову стає повноцінним членом суспільства. Якщо залишилися питання, дзвоніть нам прямо зараз!

Програма 12 кроків до здорового життя

Реабілітація - це важка праця, що вимагає повної віддачі не тільки від лікарів, а й від пацієнта і його близьких. Людина не здатна впоратися із залежністю самостійно. Наприклад, лікування від метадону вимагає замісної терапії, а позбавлення від амфетамінової наркозалежності - обов'язкових занять з групою. Пацієнт потребує допомоги родичів, друзів і будь-яких інших небайдужих до його долі людей, які зможуть підштовхнути його до життєво важливого кроку - звернутися в клініку за спеціалізованою допомогою.

 
Виникли питання, телефонуйте:
 
безкоштовна первинна консультація

Ваш правильний вибір - це можливість отримати якісне лікування!
 


Міжнародна Антинаркотична Асоціація в Хмельницькому допоможе впоратися з наркоманією: ефективна методика з 12 кроків повністю виліковує шість з десяти пацієнтів клініки. 

Програма включає в себе:

  • дореабілітаціонное лікування залежності від героїну, амефтамінових, рослинних, фармацевтичних наркотиків;
  • реабілітацію в умовах стаціонару: очищення організму, усунення антисоціальної поведінки, стабілізацію психічного стану;
  • ресоціалізацію і допомогу в соціальній адаптації: прищеплення загальносоціальних норм і цінностей, любові до праці, інтересу до творчості та розвитку;
  • безстрокове соціальний супровід: пацієнт завжди може звернутися до фахівців клініки, щоб звести ризик рецидиву до нуля.

Допоможемо кожному пацієнту

У реабілітаційну програму Міжнародної Антинаркотичної Асоціації входить:

  • лікування залежності від амфетаміну і споріднених речовин амфетамінової групи;
  • лікування наркозалежності від опіатів і інших синтетичних і напівсинтетичних похідних (метадону, дигидрокодеина, дезоморфина);
  • лікування залежності від кодеїну, морфіну, тебаїн.

З надійною підтримкою фахівців клініки пацієнт зможе знайти спосіб, як відійти від метадону, синтетичних, рослинних та інших видів наркотиків. Реабілітаційний процес багатогранний: в клініці задіюється методика групової, трудової та сімейної терапії. Повне інформування пацієнта про наслідки прийому наркотичних препаратів, про хімічну та психічної наркозалежності сприяє профілактиці рецидивів. Заняття в групах та сімейна терапія допоможуть усвідомити проблему, а також відкриють нові перспективи здорового життя без залежності.

Анонімність лікування гарантується.

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна
 

Отзывы пациентов

 


Международная Антинаркотическая Ассоциация
© 2012 - 2020 Все права защищены.
При копировании материалов сайта ссылка на lczm.org обязательна.