+38 050 657-51-58 +38 096 420-01-58 +38 063 810-52-35 с 9.00 до 20.00 без выходных

Лікування та реабілітація наркозалежних в Чернівцях

Лікування та реабілітація наркозалежних в Чернівцях

«Міжнародна Антинаркотична Асоціація» надає допомогу наркозалежним протягом багатьох років. Зателефонуйте нам прямо зараз, ми проведемо консультацію і приймемо вашого близького в будь-який час! У нашому реабілітаційному центрі в місті Чернівці лікування наркоманії проводиться анонімно.

Наркоманія - захворювання, при якому життя людини повністю залежить від наркотичних речовин. Залежний відчуває непереборну тягу до психоактивних речовин, яка є непідконтрольною йому. Регулярний прийом ПАР призводить до розвитку звикання на всіх рівнях життя. У подібній ситуації наркозалежному потрібно наркологічна допомога. Справитися з залежністю самостійно неможливо, тільки кваліфіковані лікарі знають, яке лікування необхідно.

Коли людина вперше вирішує спробувати наркотики, зазвичай він має дуже туманне уявлення про наслідки. Зовсім, як правило, не знають, що лікування від метадону в реабілітаційному центрі - єдиний благополучний результат відносин з хімічним агентом. А якщо ці відносини триватимуть, то справа може закінчитися і смертю.

Про те, як відійти від метадону, наркоман починає замислюватися тільки в момент усвідомлення проблеми. Зазначений опиат погіршує стан шкіри, дихальної системи, психіки, печінки, кісток і негативно впливає на сексуальний потяг. Тому чим раніше відмовитися від прийому, тим краще. Оптимальний варіант - послуги спеціалізованої клініки, розташованої в Чернівцях.

 
Виникли питання, телефонуйте:
 
безкоштовна первинна консультація

Ваш правильний вибір - це можливість отримати якісне лікування!
 

Міжнародна Антинаркотична Асоціація

У порівнянні з самостійним подоланням залежності Міжнародна Антинаркотична Асоціація в Чернівцях - набагато більш надійний, зручний, безпечний і ефективний спосіб. Вже близько 20 років ми займаємося успішним лікуванням профільних захворювань: наркоманії, алкоголізму, ігроманії. І гарантуємо гідний результат в найкоротші терміни і без зайвих труднощів!

Для родичів і пацієнта, що страждає від вживання хімічних речовин, реабілітація наркозалежних є тим самим шансом, який відкриває шлях до світла, щасливого і благополучного життя. У стінах установи ви пройдете всі етапи, починаючи від повної детоксикації організму і психологічної підтримки та закінчуючи оздоровчими заходами, лекційними заняттями і програмами, спрямованими на особистісний і духовне зростання.

У центрі працюють кваліфіковані фахівці з належною компетенцією і стажем, які здійснюють лікування залежності від амфетаміну та інших наркотичних речовин з урахуванням особливостей конкретної ситуації. Ми орієнтуємося на індивідуальний підхід і реалізуємо на практиці найрізноманітніші методики, вибір яких проводиться на основі рис характеру, фізичного і психічного стану кожного окремого хворого.

Комплексна програма

Ми беремося навіть за дуже запущені випадки і виконуємо лікування залежності від кодеїну, амфетаміну та інших наркотиків на базі комплексного підходу, що дозволяє за відносно невеликий час відновитися після зловживання наркотичними засобами. У клініці організовані максимально комфортні умови для життя, передбачено цілий ряд оздоровчих програм, що включають відвідування лазні і басейну, спортивні ігри, прогулянки, походи в театр і ін.

Якщо вас цікавить 100% -ве лікування залежності від героїну, то реабілітація в Чернівцях - це саме те, що вам і потрібно!

Лікування наркотичної залежності

Наркологічна допомога полягає в знятті наркотичної ломки і призначення подальшого лікування.

Зверніться до нашого центру! У нас працюють кваліфіковані фахівці, які застосовують при лікуванні сучасні ефективні методики.

Ми надамо зручну палату, гарне харчування. Безперервно ваша рідна людина буде перебувати під контролем з боку наших фахівців.

Найголовніший етап лікування - детоксикація, за допомогою якої з організму будуть виведені всі токсини. Подібна терапія сприяє зняттю фізичної залежності від наркотичної речовини.

Реабілітація після наркоманії

 
Виникли питання, телефонуйте:
 
безкоштовна первинна консультація

Ваш правильний вибір - це можливість отримати якісне лікування!
 

Лікування наркозалежності є складним і тривалим. Наступним етапом після детоксикації і лікування є наркологічна реабілітація.

Курс реабілітації потрібно для зняття психологічної залежності. Фахівці реабілітаційного центру допоможуть повернутися до здорового життя. Для цього проводяться різноманітні тренінги та консультації, заняття та бесіди. Після проходження реабілітації ваш близький знайде внутрішню свободу і незалежність від наркотиків.

Зателефонуйте в наш центр зараз, ми почнемо лікування якомога швидше!

(25 Votes)

Возникли вопросы - звоните!

+38 (050) 657-51-58

Почему стоит обратиться в МАА


Наркологическая помощь 24/7

Психологическая помощь 24/7

Анонимное лечение

Анонимное комплексное лечение

Квалифицированный персонал

Квалифицированные опытные специалисты

Индивидуальный подход

Индивидуальный комплексный подход

Социальная адаптация

Реабилитация и социальная адаптация

Бесплатная консультация

+38 (050) 657-51-58