Международная Антинаркотическая Ассоциация

Рассчитать стоимость лечения

Бесплатная консультация по телефонам:
+38 050 657-51-58
+38 096 420-01-58
+38 063 810-52-35

Промо фото (шапка)

Переключить язык:  

Лікування наркоманії в Чернівцях

Лечение наркомании в Черновцах

«Міжнародна Антинаркотична Асоціація» надає допомогу наркозалежним протягом багатьох років. Зателефонуйте нам прямо зараз, ми проведемо консультацію і приймемо вашого близького в будь-який час! У нашому реабілітаційному центрі в місті Чернівці лікування наркоманії проводиться анонімно.
 
Наркоманія - захворювання, при якому життя людини повністю залежить від наркотичних речовин. Залежний відчуває непереборну тягу до психоактивних речовин, яка є непідконтрольною для нього. Регулярний прийом ПАР призводить до розвитку звикання на всіх рівнях життя. У подібній ситуації наркозалежному потрібно наркологічна допомога. Справитися з залежністю самостійно неможливо, тільки кваліфіковані лікарі знають, яке лікування необхідно.
 

Лікування наркотичної залежності

Наркологічна допомога полягає в знятті наркотичної ломки і призначення подальшого лікування.
 
Зверніться до нашого центру! У нас працюють кваліфіковані фахівці, які застосовують під час лікування сучасні ефективні методики.

Ми надамо зручну палату, гарне харчування. Безперервно ваша рідна людина буде перебувати під контролем з боку наших фахівців.
 
Найголовніший етап лікування - детоксикація, за допомогою якої з організму будуть виведені всі токсини. Подібна терапія сприяє зняттю фізичної залежності від наркотичної речовини.
 

Реабілітація після наркоманії

Лікування наркозалежності є складним і тривалим. Наступним етапом після детоксикації і лікування є наркологічна реабілітація.
 
Курс реабілітації потрібно для зняття психологічної залежності. Фахівці реабілітаційного центру допоможуть повернутися до здорового життя. Для цього проводяться різноманітні тренінги та консультації, заняття та бесіди. Після проходження реабілітації ваш близький знайде внутрішню свободу і незалежність від наркотиків.
 
Зателефонуйте в наш центр зараз, ми почнемо лікування якомога швидше!
5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (21 Голосов)

Сколько стоит лечение?

Отзывы пациентов

 

посмотреть все отзывы   

ПОЛЕЗНЫЕ СТАТЬИ

ПОЛЕЗНОЕ ВИДЕО