+38 050 657-51-58 +38 096 420-01-58 +38 063 810-52-35 с 9.00 до 20.00 без выходных
Лікування алкоголізму в Хмельницькому

Лікування алкоголізму в Хмельницькому

Лікування алкоголізму в Хмельницькому
Лікування алкоголізму в Хмельницькому і проблемма наркоманії залишаються актуальною протягом багатьох років. З'являються все нові методи лікування від залежностей, одні програми виявляються досить ефективними, інші не приносять ніякого результату. Але ясно одне, домогтися найбільш вираженого, і що головне, довгограючого ефекту можна тільки при комплексному підході до лікування.

Міжнародна Антинаркотична Асоціація р Хмельницький спеціалізується на профілактиці, лікуванні алкоголізму, на пропаганді здорового способу життя. Центр МАА у Хмельницькому є унікальним, тому що тільки тут при позбавленні від залежностей фахівці спираються на відновлення не тільки біологічної складової, а й психологічної, соціальної та духовної моделі.

Бесплатная первичная консультация

+38 (050) 657-51-58

Програма реабілітації "12 кроків": особливості, переваги

ММА розробила унікальну систему лікування і реабілітації пацієнтів, які прагнуть позбутися згубної залежності - це програма реабілітації "12 кроків".

Чим унікальна методика?

Програма не заточена під якусь конкретну шкідливу звичку, але працює із загальним механізмом залежності. Це означає, що ви зможете позбутися не тільки від алкоголізму, наркоманії, а й від будь-яких видів пристрастей - залежно від лікарських препаратів, від ігроманії та інше.

Як зрозуміло з назви, програма будується на послідовних етапах одужання: визнання залежності, готовність попросити допомогу, довіру, прийняття своїх проблем, відвертість, підготовка до дій, пошук внутрішніх сил для досягнення результату, формування вміння прощати, виправлення помилок минулого, створення нового механізму мислення, усвідомлений контакт з Богом, прагнення поділитися своїми успіхами з іншими залежними і допомогти їм.

Лікування алкоголізму в Хмельницькому за методикою "12 кроків" проводиться на принципах рівності та взаємодопомоги. Тут не передбачаються насильницькі дії, тому і ризик зривів виключений.

На базі ММА функціонує також спортивний психотерапевтичний оздоровчий табір, який приймає пацієнтів наркологічних центрів щороку влітку і взимку. Крім учасників реабілітаційних програм тут можна бачити священиків Православної Церкви, а також медійних особистостей - режисерів, акторів, спортсменів, які орієнтують пацієнтів на ведення здорового активного способу життя.

Реабілітація після алкоголізму

Найважливіша частина програми - реабілітація після алкоголізму. У багатьох інших програмах позбавився від залежності людина знову потрапляє в те середовище, яке оточувало його раніше - на нього діють ті ж фактори, він спілкується з тими ж людьми (алкоголіками), і повернення до старих звичок - лише питання часу. При лікуванні залежностей в ММА акцент робиться на формуванні принципово нового ставлення до життя. І навіть якщо пацієнт після лікування зіткнеться з залежними людьми, він не піддасться спокусі, але буде всіма силами прагнути допомогти тим, хто цієї допомоги потребує.

Якщо вам або вашим близьким кодування від алкоголізму не допомагає, якщо лікування в спеціалізованих санаторіях дає лише короткочасний ефект, відкрийте для себе наркологічний центр, в якому лікування проводиться за програмою "12 кроків".

Алкоголізм - це не вирок. Позбутися тяги до спиртного, наркотиків, деяких лікарських препаратів не можна, але можна навчитися контролювати свої бажання, потреби й вибудувати своє життя таким чином, щоб вони вже не мали ніякої влади над вами.

Фахівці Міжнародної антинаркотичної Асоціації м. Хмельницький допоможуть вам і вашим близьким почати нове життя. Зробіть перший крок самі, зверніться до нас, і весь інший шлях ви пройдете з нашою допомогою і за нашої підтримки. Чекаємо Вас!

(7 votes)

Возникли вопросы - звоните!

+38 (050) 657-51-58


Отзывы пациентов

 

посмотреть все отзывы   

Почему стоит обратиться в МАА


Наркологическая помощь 24/7

Психологическая помощь 24/7

Анонимное лечение

Анонимное комплексное лечение

Квалифицированный персонал

Квалифицированные опытные специалисты

Индивидуальный подход

Индивидуальный комплексный подход

Социальная адаптация

Реабилитация и социальная адаптация

Бесплатная консультация

+38 (050) 657-51-58