+38 050 657-51-58 +38 096 420-01-58 +38 063 810-52-35 с 9.00 до 20.00 без выходных
Лікування ігроманії в Чернівцях

Лікування ігроманії в Чернівцях

Лечение игромании в Черновцах

Ігрова залежність або ігроманія є на сьогоднішній день одним з найбільш поширених захворювань. Це психопатичне стан, який проявляється через емоційну нестабільність і супроводжується розладом психіки і погіршенням стану здоров'я. Тому позбавлення від цієї проблеми певною мірою є дуже складним.
 
До подібного захворювання можуть бути схильні люди різних станів і будь-якого віку, але особливою небезпечністю ігрова залежність представляє для дітей, підлітків та осіб похилого віку.

Бесплатная первичная консультация

+38 (050) 657-51-58

Ознаки ігрової залежності

Основною ознакою ігрової залежності у людини є повне заперечення їм того, що з боку видно неозброєним поглядом, явні порушення в поведінці і загальному самопочутті. Таким людям властиво проводити весь свій вільний час біля комп'ютера або ігрового автомата, які стають для них найважливішим життєвим пріоритетом. Гра, для такої людини, стає єдиним, що його по - справжньому цікавить і приносить задоволення. Якщо виграш або перемога не трапляються, то відбувається дестабілізація вищої нервової системи, що тягне за собою вчинення імпульсивних вчинків, наслідки яких самим негативним чином позначаються на сімейних відносинах і цілісності майна, а також можуть призвести до скоєння злочинів і самогубства. Так само люди схильні до цього захворювання можуть вести себе цілком адекватно, але самостійно позбавитися від своєї згубної пристрасті не можуть.

Хто може допомогти?

Разом з інтенсивним розвитком ринку медичних послуг з'явилося безліч приватних клінік, в яких пропонують ефективно і в стислі терміни позбавити зіткнулися з цим захворюванням людей від згубної пристрасті. Завдяки розробці нових методик, які, як показала практика, можуть бути дуже ефективні і їх позитивний результат дійсно очевидний за дуже короткий проміжок часу. Однак все ж не варто звертатися за допомогою в настільки делікатному справі в маловідомі медичні організації. Найкраще звернутися до справжніх професіоналів, вміння і досвід яких підтверджені результатами і часом.
 
«Міжнародна Антинаркотична Асоціація» вже протягом тривалого часу успішно здійснює свою діяльність, в тому числі надає дуже ефективну допомогу, а також лікування ігроманії у Чернівцях та інших регіонах України.
 
Комплексний і індивідуальний підхід до лікування ігроманії, дозволить хворому позбутися від ігрового гіпнозу, відновити психологічну рівновагу, і сформувати байдужість до азартних ігор.
 
Головним постулатом, якого намагається дотримуватися наш наркологічний центр, є повернення кожного свого пацієнта до повноцінного життя.
(16 votes)

Возникли вопросы - звоните!

+38 (050) 657-51-58

Почему стоит обратиться в МАА


Наркологическая помощь 24/7

Психологическая помощь 24/7

Анонимное лечение

Анонимное комплексное лечение

Квалифицированный персонал

Квалифицированные опытные специалисты

Индивидуальный подход

Индивидуальный комплексный подход

Социальная адаптация

Реабилитация и социальная адаптация

Отзывы пациентов

 

посмотреть все отзывы   

Бесплатная консультация

+38 (050) 657-51-58